شرایط عمومی :

1.کلیه بانوان و آقایان 18 الی 65 ساله
2. ترجیحا ساکنین مناطق 22 گانه شهر تهران 
3. دارای تجربه، مهارت و تخصص کافی در زمینه تهیه یک یا چند محصول خوراکی خانگی و یا صنایع دستی و هنری 
4. دارای سرعت عمل و توانایی بالا در آماده سازی دقیق و با کیفیت سفارشات درخواستی

   نحوه همکاری  :
الف – هرفرد می تواند با توجه به مهارت و تجربه خود حداقل یک و حداکثر 5 محصول تولیدی اعم از خوراکی یا صنایع دستی و دست سازه های هنری و خدمات هنری – فنی را در قسمت فروش محصول ذکر نماید.
ب – پس از تکمیل بخش فروش محصول و بررسی آن توسط سایت خونگی، در اسرع وقت با شما تماس گرفته و قرار مصاحبه حضوری تعیین می گردد و یا جهت ارسال نمونه محصول هماهنگی های مقتضی انجام می گیرد. 
ج – در زمان مصاحبه حتما می بایست نمونه محصولات ذکر شده توسط متقاضی جهت مشاهده و تست، همراه وی باشد. شایان ذکر است سایت خونگی دستمزدی بابت نمونه های اولیه پرداخت نمی نماید.
د – متقاضیان می بایست دو قیمت " خرده فروشی " و " عمده فروشی " برای محصولات مشخص نمایند. شایان ذکر است قیمت ها می بایست منطقی و طبق عرف رایج جامعه باشد و سایت خونگی امکان قبول، رد و یا تغییر قیمت های پیشنهادی را دارد. 
ه – تسویه حساب با تامین کنندگان جهت محصولات فروش رفته در روز های یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می پذیرد.
و – تأمین مواد اولیه و امکانات تولیدِ کلیه محصولات خوراکی یا هنری بر عهده متقاضی می باشد . نحوه بسته بندی و ارسال محصولات پس از پذیرفته شدن فرد متقاضی در سایت خونگی، به ایشان اعلام می گردد. 
ز – سایت خونگی صرفا محصولات و کالاهایی با کیفیتِ ممتاز و یکدست که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشند را جهت آغاز همکاری می پذیرد و از پذیرش محصولاتی با کیفیت متوسط و معمولی معذور است. 
                                                                                                                                                               با تشکر
  میزبان هنرتان هستیم